Ticari Eşleştirme Hizmeti

Ticari Eşleştirme Hizmeti

Ticaret Odaları, Sanayi Odaları, İhracatçı Birlikleri, İşadamları Dernekleri ve Üretici Dernekleri gibi meslek örgütlerine özel geliştirdiğimiz hizmetimizle, bu örgütlerin üyelerinin ihracatta satışlarını ve kârlılığını arttırmak amacı ile düzenledikleri Alım Heyeti, Satış Ziyaretleri ve İkili Ticari Görüşme Etkinliklerinde daha başarılı sonuçlara ulaşmaları için çözümler geliştiriyoruz.

Farklı ülkelerdeki partnerlerimizin işbirliği ile meslek örgütlerinin üyelerini onların ürünleri için uygun olacak alıcı firmaların, karar almaya yetkili kişileri ile bir araya getiriyoruz. Doğru alıcıları tespit etmek için potansiyel  alıcıların her biri ile iletişime geçiyor, firmaları hakkında bilgi topluyor ve meslek organizasyonunun belirlediği kriterler doğrultusunda ticari eşleştirme için ön elemeye tabi tutuyoruz.

Ön elemeyi geçen alıcılar ile tekrar bağlantı kurarak onların satın aldıkları ürünler, talep ettikleri kalite düzeyi ve mümkün olduğu ölçüde daha önce kimlerden satın aldıkları ve hedef fiyat düzeyleri hakkında bilgi topluyoruz. Bu bilgileri meslek kuruluşlarının alıcıların karşılarına doğru satıcıları çıkarmaları ya da ikili görüşmeye katılacak satıcıların görüşme öncesi iyi hazırlanmaları için sunuyoruz.